0 0 гласове
Оцени Статията

Хандбалистите от „Фрегата” се върнаха на победния път, след като надвиха отбора на „Левски” – град Левски с 29:24.

Гостите и в този мач се опитаха да бъдат равностойни. През последните години те се утвърдиха в групата и победиха добри отбори.

До средата на полувремето резултатът вървеше гол за гол, но в 20-тата минута домакините взеха аванс от 3-4 попадения.

През второто полувреме бургаските хандбалисти упражниха натиск и разликата достигна до 7 гола. Младите момчета от „Фрегата” се опитаха да направят двуцифрена разликата, но припряността и прибързаността, типична за новосформиран отбор, доведе до намаляване на разликата, за да се стигне до крайното 29:24.

Със спечелените две точки „Фрегата” завърза борбата за топ 4, като се доближи на 2 точки от второто място.

На 5 ноември, събота, в пряк спор за място в плейофите, бургаският отбор ще гостува на “Спартак” Варна.